ЧИ УСПІШНЕ АПАРАТНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ У ДІТЕЙ?
Офтальмологічні захворювання можуть з'явитися в будь-якому віці. Найчастіше малюки страждають від короткозорості та далекозорості, а іноді й косоокості. Спровокувати ці патології можуть вроджені фактори: спадкова схильність, недоношеність та ін. А ось набутими причинами, як відзначають фахівці "Офтальмології 1st", можуть стати:

часта перевтома через сильні навантаження;
постійне користування гаджетами;
неправильне харчування;
недотримання гігієни зору та ін.
Якщо ви помітили, що дитині важко зосередитися на дрібних предметах, вона втомлюється навіть після нетривалого заняття читанням, не відкладайте візит до офтальмолога. Спеціаліст виявить захворювання на ранній стадії та підбере ефективне лікування зору без операції. Апаратні методики не викликають дискомфорту у дитини.

У чому перевага апаратного відновлення зору

Органи зору неймовірно тендітні й легко травмуються. Тому лікування зору без операції—найкращий метод. Такі процедури нешкідливі, що особливо важливо для маленьких пацієнтів. Також висококваліфіковані фахівці проконтролюють, як іде лікування дегенерації сітківки у дітей, підберуть окуляри або лінзи Парагон, навчать доглядати за ними.

Ми звертаємось до апаратних методик, оскільки вони:

добре переносяться маленькими пацієнтами;
не залишають шрамів та інших слідів;
не вимагають попередньої підготовки;
не мають обмежень на період лікування (немає потреби переривати навчання в школі або відвідування дитячого садка).

Крім того, процедури щодо позбавлення від міопії та гіперміопіі, лікування дитячої косоокості відбуваються при повній відсутності дискомфорту.

За допомогою апаратних методик здійснюється лікування дитячого астигматизму, які в комплексі з окулярною або контактною корекцією допомагають успішно впоратися з проблемою.

Як проходить процедура

Необхідність тієї чи іншої процедури може встановити тільки фахівець. На підставі діагностики він визначає, які методики будуть застосовуватися, щоб позбавити малюка від аномалій рефракції, чи є необхідність у використанні лінз Парагон, а також складе схему лікування дитячого астигматизму та встановить тривалість процедури.
Як правило, тривалість сеансу не перевищує 60 хвилин, а курс лікування становить 5-6 відвідувань. На першому сеансі дозволяється присутність батьків, щоб дитина не відчувала дискомфорт.

Оскільки терапія тривала, розраховувати на моментальний результат не варто. Важливо також закріпити результат, дотримуючись гігієни зору і правильного харчування, не дозволяти дитині довго сидіти за комп'ютером або грати на смартфоні, а також суворо дотримуватися всіх порад лікаря. І пам'ятайте: якщо ви помічаєте якісь відхилення, підозрюєте далекозорість або короткозорість у дитини, лікування слід проходити тільки в спеціалізованих офтальмологічних кабінетах у висококваліфікованих лікарів.
Made on
Tilda