НАСКІЛЬКИ ЧАСТО ВАРТО ПРОХОДИТИ ДІАГНОСТИКУ В ОФТАЛЬМОЛОГА?
Більшість офтальмологічних захворювань або порушень рефракції легко виліковуються на ранніх стадіях. Тому важлива систематична діагностика зору. Фахівці рекомендують періодично проходити обстеження, навіть якщо немає ніякого відчуття дискомфорту, болю, симптомів погіршення зору та ін.

Це дозволить уникнути серйозних наслідків, а також отримати максимально безболісне лікування зору без операції. Особливо це стосується дітей, оскільки хірургічне втручання протипоказане до 18 років через те, що зорові органи ще знаходяться в стадії формування. Офтальмологія 1st має необхідне сучасне обладнання, яке допоможе виявити та швидко виправити наявні патології зору, вилікувати демодекоз повік у дитини, підібрати окуляри або контактні лінзи.
Як часто потрібно відвідувати офтальмолога дітям?

У дітей активно розвиваються і формуються органи зору, тому потрібно регулярно проводити діагностику, щоб своєчасно виявити та скоригувати відхилення в розвитку зорового аналізатора. Наш офтальмологічний центр рекомендує дотримуватися такого графіку відвідування лікаря:

одразу після народження (перевірка реакції на світло);
у 3 місяці (в цьому віці іноді у дітей з'являється косоокість);
у 6 місяців;
у 3 роки перед тим, як малюк піде в дитячий садок;
у 6 років перед вступом до школи;
кожного року в період навчання у школі.
У шкільному віці діти особливо активні та часто нехтують гігієною, тому демодекоз повік у дитини входить у чисто найпоширеніших захворювань.

Чому так важлива регулярна офтальмологічна перевірка?

Своєчасна діагностика зору важлива не тільки тому, що здатна швидко вилікувати короткозорість і далекозорість, які часто виникають у дітей в процесі інтенсивного навчання в школі. Завдання, яке ставить наш офтальмологічний центр, — вчасно виявити більш серйозні аномалії зорового аналізатора. При сучасному способі життя як у дорослих, так і у дітей часто виявляють ділянки стоншення сітківки, що може призвести до її відшарування. Тому необхідно якомога швидше почати лікування дегенерації сітківки у дітей.

Виникає така патологія як при порушеннях рефракції (короткозорість, далекозорість), так і при абсолютно нормальній будові очей. Серед причин цього захворювання фахівці відзначають: спадковість, міопію будь-якого ступеня, травми очей, порушення функцій шийного відділу хребта, черепно-мозкові травми, важке протікання вагітності у матері. Підступність цієї патології полягає в тому, що протікають зміни сітківки на периферії практично безсимптомно, і виявити їх можна тільки при ретельній діагностиці дна ока при максимально розширеній зіниці. Тому, щоб лікування дегенерації сітківки у дітей пройшло якомога легше та без наслідків, не нехтуйте систематичними перевірками зору.
Made on
Tilda
Template id: 16684754